Reference

Reference a jména jsou uváděny vždy se souhlasem konkrétních lidí. Z důvodu ochrany soukromí klientů nejsou proto vždy a všude uváděna plná jména.

P. 

Terapie 

"Ahoj Yve. Ještě jednou moc děkuji za naše sobotní sezení. Je to naprostý přelom v mém životě a mém náhledu na mou osobu a v podstatě celý svět. ...spínač funguje skvěle. A ... cítím úžasný pocit sounáležitosti, který se mi dříve dařilo vyvolat jen sporadicky. Také jsem si nakreslila mind mapku sebe v kroužku a všech mých aktivit a směrů pozornosti a vyšťourala jsem jich ještě daleko více. ...

Co se mi na našem sezení moc líbilo, byla taková Tvá rozvernost při zapisování si nových vzorců a je to super, je tam taky zapsaná a moc ráda si ji v posledních dnech dovoluji. Co se týče mé profese tak se mi to postupně začíná rozkrývat. Ale to by bylo na delší povídání. Dnes mě čeká spousta činností. Krásný den přeji! P. 

Alenka

13 SVATÝCH VÁNOČNÍCH NOCÍ (2017)

Krásných referencí byla celá řada, ale uvádím jednu za všechny:

"Milá Yvettko, byl to krásný dar, tvoje emaily, které byly průvodci posledních 13 nocí. Každý den jsem čekala na to, co pošleš na další den. Bylo to velmi inspirativní a myslím, že jsi udělala kus práce i pro ten neviditelný svět, který se Ti odmění. Posílila jsi lidskou duši nadějí, že uvnitř je klíč k bytí. My víme, že tam je, ale mnoho lidí to ne-věří. Myslím, že se aspoň zamysleli... cítila jsem, že to bylo pro dobro všech. Díky a díky za tvou krásnou energii v meditacích a osvětlení těchto kouzelných magických nocí. Přeji ti hojný rok Yvettko, a on bude !! Uvidíš...A."

Stano Ruža, Bratislava 

13 SVATÝCH VÁNOČNÍCH NOCÍ (2016)

Milá Yvettko! 

Chcem sa Ti poďakovať za 13 vianočných meditácií a Tvoj neskutočne jemný a láskavý vklad do prežívania uplynulého vianočného obdobia. Aj vďaka jemu som mal možnosť prežiť mimoriadne sviatočné obdobie - bohatšie a hlbšie v mnohých smeroch. Som Ti vďačný za Tvoje úsilie, ktorým napomáhaš na ceste sebaspoznávania. U mňa to zafungovalo. Yvell, díky mockrát!!! 

Š. R.

NEJISTOTA

Yvi, 

velmi Ti děkuji za vzájemné sezení. Za tvůj lidský, humorný a bezprostřední přístup. To jak umíš z velkého problému (např. mé sebevědomí) udělat lehce řešitelnou záležitost, a jak jsem si díky tobě uvědomila, že mohu svému životu důvěřovat, věřit sobě, že vše zvládnu, ať již lehce či těžce, že vše je jak má být. Z mého JSEM NIC se stalo JÁ JSEM, mám právo být tady na světě, mít své místo a svůj život. Je to krásný, osvobozující pocit. Jsem ráda, že jsem právě s Tebou mohla lehkou a vnímavou formou zpracovat toto zdánlivě velké téma. Š. R.

Zuzana P.

TERAPIE

Milá Yvetto, 

 už dlouho se chystám k tomu, že Vám musím napsat, jak se mi (nám) daří. Přemýšlím nad tím, jestli už je to ten zázrak, o kterém jste mluvila, že se bude dít... a možná to je opravdu ono:-). Každopádně je mi líp, začala jsem číst, přihlásila jsem se do cvičení s hlídáním dětí, snažím se tak moc nespěchat a věnovat se dětem. Taky už se mi v hlavě nehoní pořád dokola myšlenky a pocity zklamání, lítosti, vzteku, vlastně na to už téměř nemyslím. Po naší první schůzce, když jsem se vrátila domů, všichni zaznamenali, že jsem jiná:-) poznali, že se něco nového (dobrého) se mnou děje, zdaleka nemáme doma tolik konfliktů jako dřív a daří se nám jakýmsi novým způsobem více a lépe komunikovat a v dobrém se domlouvat. Děkuji. 

H. S.

Nerada používá silná a expresivní slova, ale v tomto případě nemohu jinak - Yvetta se zjevila v mém životě jako anděl. Anděl bez křídel, zato s hlasem od Pána Boha, láskou v srdci a moudrými myšlenkami. Poznala jsem ji, když jsem byla nesmírně šťastná matka právě narozeného dítěte, žila jsem s milujícím manželem v překrásném domě obklopená přáteli a láskou. Yvetta se stala mou dobrou přítelkyní a rádcem už tenkrát, i když jsem zdánlivě měla vše, co jsem si kdy přála. Kariéra mého muže nás ale odvála na opačný konec republiky a dlouhých 15 let jsem Yvettu neviděla, ani jsem o ní neslyšela. Objevila se v mém životě znovu - zčistajasna a právě v okamžiku, kdy jsem na tom byla naprosto nejhůř. Rozpadlo se mi manželství, vyhrotily se rodinné vztahy a finančně jsem se ocitla na úplném dně. V tu chvíli se zjevil anděl, podal mi ruku, sundal škrabošku z očí a klapky z uší, a řekl - "Neboj se!" Obdaroval mě novou nadějí. Od té chvíle mě každý náš rozhovor, email či SMSka znovu a znovu zvedá, povznáší a posouvá dál. Nikdy nepřestanu děkovat, že jsem dostala tento dar - Yvettu. Děkuji, děkuji, děkuji! 

Martina P.

7 SEKUND

Yvetto, 

díky moc za 7 SEKUND, už jsem přečetla a od té doby už několikrát i použila, zatím max. počítám a dýchám do 14, ale lepším se. Schválně, do kolika jste počítala, když jste vyplavila koupelnu? 

Petra N.

STRACH

Paní Yvetto, 

pomůže-li moje reference i ostatním, jako terapie pomohla mému synovi, pak ji velmi ráda připojím. Fobie jsou pryč, a přitom jsme si s tím léta nevěděli rady. A šlo to tak hravě a radostně. Díky moc. 

S. D.

SEMINÁŘ

Zažil jsem a můžu vřele doporučit. Pokud se nemůžete Vy zúčastnit, řekněte známým, kteří by možná chtěli. Yvetta je vážně dobrá! Mějte se moc hezky.

Nepřeje si uveřejnit jméno ani iniciály

TETANIE

Děkuji za pomoc, např. problémy s tetanií a panickou poruchou jsou prakticky pryč během jednoho sezení, čemuž bych nevěřil. Děkuji moc.

D. R.

SEMINÁŘ

Yvell, 

pod Tvým vedením jsem se dokázala uvolnit natolik, abych se cítila dobře ve společnosti cizích lidí. A na tomto se-tkání jsem se cítila tak dobře, že jsem se s důvěrou nechala vést a opravdu viděla ...... díky ... D. R.

E. H.

ESENCE

Paní Ellerová, 

děkuji Vám, s esencemi jsem velmi spokojený. Zejména Pan Away mi takřka okamžitě uleví od bolesti. Hledal jsem proto mezi JINÝMI produkty, ale nic adekvátního jsem zatím nenašel. E.H.

Maminka Jana

TERAPIE

Díky moc za pomoc, bez které by má dcera byla separována do zvláštní třídy a kdo ví, zda by ještě někdy zažila nějaký drobný pocit úspěchu. Terapie byly pro ni obrovskou úlevou a mohu říci, že i záchranou.

Maminka Jana 

Milena

TERAPIE

Problémy ve škole: Dcera se dlouho potýkala s těžkostmi ve škole, špatné známky, špatné výsledky, opakované neúspěchy, bezmoc... Až díky terapii se uvolnily její úzkosti a protivné zážitky ze školy a všechno se jako zázrakem proměnilo dokonce v těšení se do školy. Fakt radost. Milena  

Různí:

SEMINÁŘE

Milá Yvetto,
moc Tě zdravíme, omlouváme se, že se ozvýváme až teď, víkend se nám moc líbil, určitě nám přinesl hodně pozitivních informací, děkujeme i za zaslané materiály.M.M.

---------------------

"Moc fajný seminář, s praktickou částí, navíc člověk zjistí, že to funguje..." JITKA

---------------------

Zázraky ruky: "SILNÉ, PŘEKVAPIVÉ, ÚČINNÉ!"D.R.S".

---------------------

..Pomohlo mi to, děkuji..."

---------------------

"Zažil jsem a můžu vřele doporučit. Pokud nemůžete Vy, řekněte známým, kteří by možná chtěli. Yvetta je vážně dobrá!

Mějte se moc hezky". S. D.

---------------------

Yvell, pod Tvým vedením jsem se dokázala uvolnit natolik, abych se cítila dobře ve společnosti cizích lidí. A na tomto se-tkání jsem se cítila tak dobře, že jsem se s důvěrou nechala vést a opravdu viděla ...... díky ...D. R.

---------------------

"Děkuji."

---------------------

"Mně to moc pomohlo, asi by mne samotnou nenapadlo, co všechno je možné..."

--------------------- 

"No, tak to se mi otevřelo možností, krása..."

---------------------

Témata našich životů jsou tak pestrá, že přednáškový čas nikdy nestačí. Ani tentokrát.

--------------------- 

"...Ty Yvett, to bylo fakt dobré..."

---------------------

"..Ano, nevěděla jsem, co mne čeká, ale jsem moc ráda. Bylo to inspirující..."

----------------------

Různí:

ESENCE

Bolest hlavy:

Hlava mě nebolívá často, ale stalo se tak jednoho dne, a byla to silná bolest, jako začínající migréna. A tak jsme požádala Yvett o esenci proti bolesti. A věřte nebo ne, vzápětí bolest nejenže ustoupila, ale už se nevrátila. Úžasné, děkuji
Alena

---------------------

Paní Ellerová, děkuji Vám, s esencemi jsem velmi spokojený. Zejména Pan Away mi takřka okamžitě uleví od bolesti. Hledal jsem proto mezi produkty firmy SALUS, ale nic adekvátního jsem zatím nenašel.E.H.

--------------------

Difusér:

.. "Yve, tak už doma voníme a inhalujeme jak o duši. Nejprve jsme zvolili THIEVS a posléze se dočetli, že čistí mocně byt. ... Ještě jednou moc díky za nádherný tip, a to je teprve začátek..."J.

---------------------------

KONCERTY A UMĚLECKÁ VYSTOUPENÍ

Ahoj Yvett.

Včerejší Tvé včerejší zpívání a čtení bylo fajn, ještě jednou díky.

Líbilo se mi spojení hlasu a cimbálu. Vzpomněla jsem si na to , když jsme s kamarádkou taky vystupovaly, takže díky i za to...jsem si uvědomila, jak je to fajn a důležité žít něčím jiným, než jen svačinami do školy, přesuny do kroužků a nepořádkem doma. Tvé vystoupení bylo hodně otevřené. Každopádně jsem ráda, že jsem tam byla a těším se na další verše, muziku...setkání. Přeji Ti vše dobré, teplo venku i uvnitř.

Daniela

M. M.


Yvell,
tvůj zpěv a tvoje hra mne okouzlily. 

Mgr. Yvetta Ellerová - Yvell - certifikovaná terapeutka
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky